ZÁVĚSNÝ ZDROJZávěsný zdroj WPSZZ

Závěsná bodová svářečka je kompaktní svařovací zařízení, ke kterému lze připojit jedny nebo dvoje svařovací kleště. Je určena ke svařování dílů, které jsou rozměrné a nejsou svými tvary vhodné pro svařování běžnými stabilními odporovými svařovacími stroji.
Široké uplatnění nachází především v automobilovém průmyslu. Pro svařování rozměrných dílů je dodáván široký sortiment svařovacích kleští typu H i C.
Procesorové elektronické řízení zajišťuje rozsáhlé možnosti programově nastavovat svařovací parametry. Adaptivní režim řízení zabezpečuje přesné dodržení nastavených parametrů i při proměnlivých svařovacích podmínkách. Postupné opotřebování svařovacích elektrod může být eliminován krokovým zvyšováním svařovacího proudu. Režim svařování je možno volit buď fázovým řízením primárního proudu nebo zadáním konkrétní velikosti svařovacího proudu. Pro každé kleště lze volit jeden ze dvou přednastavených programů.
Zařízení se připojuje na standardní rozvod tlakového vzduchu. Svařovací tlak na kleštích je vyvozován hydraulicky pomocí pneuhydraulického měniče. Dle požadavku lze dodat závěsnou bodovku s jedním, dvěma nebo čtyřmi nastavitelnými tlaky pro svařovací kleště.

Parametry:

Jmenovité vstupní napětí: 400V + PE
Jmenovitý kmitočet: 50 Hz
Jmenovitý výkon: 150 kVA
Jmenovitý vstupní proud: 395 A
Jmenovitý svařovací proud: 6,8 kA
Sekundární napětí naprázdno: 22 V
Maximální svařovací proud: 4,76 kA
Jmenovitý zatěžovatel: 50%
Napájecí tlak vzduchu: 0,6 MPa
Nastavitelný tlak vzduchu: 0,2-0,5 MPa
Nejvyšší tlak kapaliny v měniči při tlaku 0,5 MPa: 7,5 MPa
Spotřeba vzduchu: 9 m3/h
Tlak chladicí vody: 0,35 MPa
Spotřeba chladicí vody: 0,59 m3/h
Maximální hladina hluku: 78 dB
Hmotnost: 295 kg
Rozměry (šxdxv): 720x720x1036 mm

Svařovací kleště typ C                                          Svařovací přípravek                             Konstrukce pro zavěšení kleští a vyvažovače

 

Svařovací kleště typ C

Svařovací přípravekkonstrukceZpět