Odporové svařovací stroje

Bodovky a svařovací lisy

Svařovací stroje WPS jsou postaveny na silných ocelových rámech, které zaručují nejlepší tuhost, což je prvním předpokladem pro dosažení nejkvalitnějších výsledků v jakémkoli svařovacím procesu. Společnost WPS dodává svářečky vybavené 50Hz a 1000Hz technologií s tzv. střední frekvencí v libovolném rozsahu od 2,5 KVA do 1000 KVA.

Tabulka základních parametrů v PDF

Vysoce kvalitní komponenty s kvalitními svařovacími stroji WPS pro průmyslovou výrobu.

Víme, na čem při svařování záleží! Stroje vytvořené společností WPS najdete ve všech oblastech odporového svařování, většinou tam, kde se při výrobě vysoce kvalitních součástí uplatňuje obrovská produktivita. Neustále zkoušené a testované, vysoce výkonné bodové, speciální a švové svařovací stroje jsou výsledkem dlouholetých zkušeností společnosti Ježek a syn, ZEZ Statní podnik, JESVA Hořice a nyní pokračovatelem WPS. Tyto stroje jsou záměrně robustní a mají dlouhou životnost a den co den splňují požadavky moderního kovozpracujícího průmyslu.

Ve spojování kovových materiálů představuje odporové svařování řešení pro nespočet situací a aplikací.


Švové svařování

Švové svařovací stroje jsou vybaveny speciálními transformátory pro možnost svařování švů.
Švové svařovací stroje vyrábíme na zakázku a je možné je upravit podle přání.
Stroje jsou navrženy tak, aby na ně bylo možné umístit nástroj pro čištění a dotvarování kol.
Pro případ Švového svařovaní frekvencí 1000 Hz není nutné vroubkování svařovacích kol. Pohyb vřeten zajištuje servopohon. Výhodou je pak kvalitní svar a neporušený materiál zajistí kvalitu povrchové úpravy (minimalizace koroze).